Liimköiteseade FASTBIND Pureva Smart

17,500.00 (koos km-ga 21,350.00)

Fastbind Pureva Smart on ideaalne köitja, mis suudab pehmete kui ka kõvade kaantega raamatuid köita kuni A3-portreeni. Tänu elektroonilisele temperatuuri juhtimisele saab kasutada erinevat tüüpi raamatute köitmiseks mõeldud sulatavaid liime, polüuretaan- (PUR) ja etüleen-vinüülatsetaadi (EVA) liime. Fastbind tagab EVA liimiga oma tootevalikus olevate liimköitjate valikus parima võimaliku sidumiskvaliteedi. PUR-liim tagab erakordse sidumisjõu.

Lisainfo saamiseks pöörduge meie müügimeeskonna poole:  +372 646 2875 või idlam@idlam.ee

1 laos

Kirjeldus

liimköiteseade

Loodud digitaalsesse keskkonda.
Fastbind Pureva Smart on täielikult varustatud ergonoomiline tööjaam.
Kompaktne, vaikne, puhas ja väga turvaline, sobib igasse kaasaegsesse digitaalse printimise keskkonda.
Usaldusväärne ja kindel masin mis tagab eelarvesõbraliku investeeringu kvaliteedi ja tootlikkuse kõikidele Teie nõudmistele.

Värviline puutetundliku ekraaniga juhtpaneel.
Fastbind Pureva Smart on loodud tagama parima võimaliku köitekvaliteedi. Operaator sisestab etteantud programmidega raamatu parameetrid intuitiivse kasutajaliidese kaudu (7-tollisele värvilisele digitaalsele puuteekraanile): kaane tüüp, paberi tüüp, formaat. Selle teabe abil kohandub masin ise, et luua parim võimalik köide.

Nutikas automatiseerimine.
Sidumisprotsessi hõlbustab veelgi automaatika nutikas kasutamine. Operaator kontrollib kõiki kriitilisi samme hea kvaliteediga raamatu valmistamiseks. Lihvimis-, liimimis- ja pressimisfunktsioonid on täpsuse, järjepidevuse, lihtsuse ja kasutajamugavuse huvides automatiseeritud. Pureva Smart arvutab automaatselt karestamise ja liimimise sammude optimaalse rõhu, kiiruse ja tsüklite arvu, samuti iga raamatu surveaja vastavalt vormingule, paksusele ja kaane tüübile.

Kiire automaatpuhastus.
Puhastusseadega kulub Pureva Smart PUR-liimipaagi tühjendamiseks ja puhastamiseks vaid mõni minut. Selle nutika süsteemi abil on paagi puhastamine, vahetamine lihtne ja kiire ka asjatundmatutele kasutajatele.