ID Lam OÜ on Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on trükitööstusmaterjalide, esitlustarvikute, kontori-, õppe- ja loometööks vajalike toodete jae- ja hulgimüük. Oleme olnud usaldusväärseks partneriks oma klientidele enam kui 30. aastat.

Kui algusaastatel tegelesime lamineerimistoodete müügi ning infomaterjalide tootmisega, siis tänaseks on meist saanud kohalikul turul oluline trüki- ja pakenditööstusega seotud toodete maaletooja. Viimasel kümnendil oleme laiendanud oma tootevalikut ka reklaamtoodete ja esitluslahenduste suunal, kus eesmärgiks on pakkuda kliendile parimat hinna-kvaliteedi suhet, tarnekindlust ja kiirust.

2019. aastal sai tuule tiibadesse PAPIIR nimeline e-pood, mille valikus olevad tooted innustavad inimesi väljendama end läbi loomingu. Kunsti- ja käsitöömaterjalide kõrval leiab sealt kõik vajaliku ka õppe- ja kontoritööks. Eesti E-kaubanduse Liidu poolt on Papiiri e-poele väljastatud usaldusmärgis “Turvaline ostukoht” – www.papiir.ee

Meie tooteportfelli kuuluvad rahvusvaheliselt tunnustatud tootebrändid, nende seas ADVENTA, CYKLOS, DECAL, FASTBIND, GALERIA PAPIERU, GMP, GRAFCUT, HAPPY COLOR, KALA, KEENCUT, KW-Trio, NEOLT, MARGRAF, OPUS, PELEMAN, RENZ, RILECART, SECURIT, SKY, VALIANI jt.

Toodetega on võimalik lähemalt tutvuda meie Kalamajas asuvas kontoris – aadressil Tööstuse 43, Tallinn. Olete oodatud!

ID Lam – Sinu partner paberimaailmas