ID Lam OÜ on Eesti ettevõte, mis tegeleb trüki-, esitlus-, reklaam-, büroo-, kooli- ja kunstitarvete maaletoomise ning müügiga. Oleme olnud usaldusväärseks partneriks oma klientidele juba pikki aastaid, tähistades tänavu oma 30. tegevusaastat.

Kui algusaastatel tegelesime lamineerimistoodete müügi ning infomaterjalide tootmisega, siis tänaseks on meist saanud kohalikul turul oluline trükitööstusega seotud toodete maaletooja. Viimasel kümnendil oleme laiendanud oma tootevalikut ka reklaamtoodete ja esitluslahenduste suunal, kus eesmärgiks on pakkuda kliendile parimat hinna-kvaliteedi suhet, tarnekindlust ja kiirust.

2019. aastal sai tuule tiibadesse PAPIIR nimeline müügiplatvorm, mille valikus olevad tooted innustavad inimesi väljendama end läbi loomingu. Kunsti- ja käsitöömaterjalide kõrval leiab sealt kõik vajaliku ka õppe- ja kontoritööks. Eesti E-kaubanduse Liidu poolt on Papiiri e-poele väljastatud usaldusmärgis “Turvaline ostukoht” – www.papiir.ee

Meie tooteportfelli kuuluvad maailmas hästi tuntud ja tunnustatud tootebrändid, nende seas ADVENTA, CYKLOS, DECAL, FASTBIND, GALERIA PAPIERU, GMP, GRAFCUT, HAPPY COLOR, KALA, KEENCUT, KW-Trio, NEOLT, MARGRAF, OPUS, PELEMAN, RENZ, SKY, VALIANI jt. Toodetega on võimalik lähemalt tutvuda meie Kalamajas asuvas kontoris – aadressil Tööstuse 43, Tallinn. Olete oodatud!

ID Lam – Sinu partner paberimaailmas